Mixit Testováno na dětech

Značka: Mixit
139 Kč
Vyprodáno

Müsli se sušeným ovocem a kokosovými plátky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkusili jsme, co dětem chutná a spolu s receptyprodeti.cz vytvořili směs, ve které nejen že se nebudou po ránu zbytečně "rochňat", ale je i zdravá.

 

Složení: kokosové lupínkykukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), slunečnicová semenakakaové polštářky (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby, slunečnicový olej, bambucké máslo, kakaový prášek, sušené mléko, kakaová hmota 2 % (kakaový prášek a máslo), syrovátkasojový lecitin),ovesné lupínky křupavébrusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), pšeničné lupínky křupavé,meruňka (nesířena), jablkobanán medový (kokosový olej, med, cukr)

Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, arašídů, sóji a sezamu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Musli a cereálie
Hmotnost: 0.4 kg
 

Jsou to dva mladí muži Tomáš a Martin, někdejší spolužáci ekonomie z vysoké školy, kteří se nedlouho po promoci sešli nad myšlenkou vzniku projektu, který by na českém trhu chyběl a přinášel zákazníkovi opravdový užitek. V současnosti mají nadějné projekty s nadšenými lidmi v čele dost možností uspět u investorů, kteří se tak stanou podílníky ve vznikajícím podnikání. Řekli si ne... Chtějí jít vlastní cestou, podnikání vybudovat sami, od nuly a po krůčcích. Proto financování probíhá z vlastních či rodinných zdrojů a od spuštění v roce 2010 dodnes se podílí takřka na všech dílčích procesech vedoucích k uspokojení zákazníka.